שיזוף מנצח לתחרויות פיתוח גוף 

השירות ניתן עבור עמותות וחברות ועבור מפתחי גוף פרטיים

שיזוף בהתזה לתחרות אליפות ישראל בפיתוח גוף המעניק פתרון זמני לשיזוף אחיד, כהה וללא רבב המסייע בהגדרת השרירים ובהדגשת מבנה הגוף , מפתחי גוף משתמשים בשיזוף בהתזה לפני תחרויות כדי לשפר את המראה שלהם וליצור ניגוד חזותי בין העור שלהם לאורות הבמה הבהירים שכן זה עוזר ליצור מראה מלוטש  ובנוסף שיזוף בהתזה מטשטש פגמים כמו צלקות, סימני מתיחה וגוון עור לא אחיד. 

אצלנו פורמלות הצבע לתחרויות הן ייחודיות לשיזוף בהתזה-אורטל ומורכבות אישית! למראה מנצח! 

 

הצעת מחיר לעמותות להצעת מחיר לפרטיים

שירותי צביעה לתחרויות קרובות>>>

איך להתכונן לשיזוף בהתזה לתחרות פיתוח גוף?

הכנה לשיזוף בהתזה לתחרות פיתוח גוף

הנה כמה טיפים שיעזרו לך להתכונן:

המנעו מקרמי לחות ושמנים – אין למרוח קרם לחות ושמנים או קרמים ביום השיזוף בהתזה. מוצרים אלה יכולים להפריע לתמיסת השיזוף בהתזה ולגרום לפסים וכתמים על העור.

גילוח/שעווהמומלץ להתגלח לפחות 12-24 שעות לפני השיזוף בהתזה. אנו לא ממליצים על שעוות גוף , מכיוון שחווינו בעיות נוספות עם עור רגיש, שעוות גוף שנעשו בצורה גרועה , שאריות שעווה וגירויים חמורים בעור לאחר שעוות גוף ,אשר משפיעות על השיזוף בהתזה של המתחרים.

הגעה עם עור נקי ויבש ללא דאודורנט ובושם – מוצרים אלו יגיבו בצורה שלילית עם תמיסת השיזוף ויהפכו את בית השחי וכל אזור אחר בגוף שמרוח בהם  לצבע ירוק!

לבשו בגדים רפויים – לבשו בגדים רפויים וכהים חשוב שיהיו נוחים ולא צמודים , חולצות שנמשכות בקלות מעל הראש הם הטובים ביותר! בגדים צמודים עלולים להתחכך בעור עם הבגד ולתוצאה של שיזוף לא אחיד.

השתמשו בסבון נוזלי ללא לחות – אין להשתמש בסבונים שמנוניים או סבונים כמו DIA או DOVE ככל שהעור שלך במצב טוב יותר תמיסות השיזוף ישבו יפה מאוד על העור וגם תהיה לך דהייה  אחידה יותר לאחר התחרות .

האם מותר להתאפר עם שיזוף בהתזה לתחרות פיתוח גוף? – כן, אפשר להתאפר עם שיזוף בהתזה לתחרות פיתוח גוף אבל הקפידו להימנע מכל מוצר על בסיס שמן שעלול לגרום לתוצאה שלילית לשיזוף

גוונים מנצחים BLACK MAGIC

שמירה על השיזוף בהתזה בתחרות פיתוח גוף

שמירה על השיזוף בהתזה לתחרות פיתוח גוף היא חיונית כדי להבטיח שהוא נמשך לאורך כל התחרות הנה כמה טיפים שיעזרו לך לשמור על השיזוף בהתזה שלך

המנעו ממגע עם מים-   המנעו עם מגע של מים על העור כולל רחצה ,השפרצה והזעה. מים יכולים לגרום לשיזוף בהתזה לדהות או להרוס את מראה השיזוף האחיד. 

לחות –  מריחת קרם לחות יום יומית  לאחר שנגמרה התחרות והלכתם להתקלח מריחת קרם לחות יום יומית תגרום לדהיית הצבע להיות יפה ומשמרת את הגוון לאורך זמן 

שימוש בליפה (ספוג רחצה טבעי)  –  השימוש בליפה מומלץ לאחר 6 או 7 ימים על מנת לאחד את הצבע ולעזור לשאריות הצבע שעומדות לנשור מהעור לצאת בצורה יותר יפה ואחידה.

 

 

 

 

 

חפשו אותנו באינסטגרם shizuf_beataza

מה אומרים עלינו?

סתווית .ב / whatsapp

חופית מ / instagram

ספיר .ז

מוצרים שיזוף עצמי

No images found.