טיפים לשיזוף בהתזה 

שיזוף בהתזה – אורטל

שמרו על לחות העור 

וודאי שאת משתמשת בקרם קל משקל וטוב ! מידיי יום כדי לשמור על תאי העור השזופים שלך שיאריכו ימים למקסימום עד כמה שניתן במסגרת פעילות התחלפות תאי העור הטבעיים שלך. קרם מומלץ לתחזוק המעניק איטום לחות והידוק העור הוא קרם DRANCH BODY המושלם נין להשיג אותו אצלנו.

מה עשוי להאיץ את יציאת השיזוף מהעור?

כאשר נכנסים לבריכה צריך לקחת בחשבון שהכלור עלול להאיץ את יציאת גוון השיזוף מהעור מהר יותר . מסאג' עם שמנים גורמים לשיזוף להתבהר עד כדיי יציאה מהעור.

כלה? חתן? אחות של…  אמא של…

לגוון מותאם אישית ותואם ציפיות לאירוע הנוצץ שלכם , מומלץ לעשות שיזוף בהתזה  לניסיון לפחות חודש לפני האירוע . כך תוכלו לראות שהתוצאה היא בדיוק כמו שרציתם. מדוע חודש לפני? על מנת לאפשר לצבע לרדת לחלוטין  סמוך לזמן הרצוי  . (כשאתם קובעים את התור הסבירו לנו בדיוק לאיזה גוון תרצו להגיע ואנחנו נדאג לשאר!.

הימנעו מפעילות גופנית או פעילות שתגרום לזיעה מוגברת.

לאחר הטיפול ,יש לדעת שיש להימנע ממגע של מים על העור ויש להימנע מזיעה מוגברת, מרגע הטיפול ועד למקלחת הראשונה על מנת שהצבע יתקבע על הגוף .

פילינג קפה ביתי -(יום לפני טיפול שיזוף בהתזה)

ניתן לשפר את תוצאות השיזוף אם תערבבו קפה שחור עם מים וסבון גוף  או לחילופין תשתמשו בפילינג גוף קנוי ותעשו בעדינות על העור מבלי לשרוט אותו. הפילינג מסיר תאים מתים מהעור , מה שעוזר לתמיסת שיזוף להיספג טוב יותר על העור חלק ונקי.י ניתן לעשות את הפילינג עד יום לפני הטיפול , להשים לב לא לשרוט את העור !.

לעשות עם ליפה במקלחת לפני טיפול ולאחריו לאחר שבוע

התחליף הטוב ביותר לפילינג קפה ביתי וקנוי הוא ליפה טבעית! . צמח הליפה הוא  פילינג עדין לכל מקלחת !  לפני טיפול וגם לאחר הטיפול לאחר שבע ימים! להזנת הצבע.

ביגוד

ביום הטיפול עד המקלחת הראשונה מומלץ ללבוש בגדים רפויים וכהים. לאחר מקלחת ראשונה ניתן ללבוש בגדים בהירים ולהתנהל כרגיל 

למראה זוהר ומשדרג

ניתן מרוח הארות בעצמות הבריח או בכתפיים או ברגליים  עם שימר נוזלי (ניתן להשיג אצלנו)

 

 

קביעת תור און ליין!

 שיזוף בהתזה – אורטל

לא מתפשרת על הכי טוב!