שיזוף בהתזה

שיטת שיזוף בהתזה, הינה שיטת השיזוף היחידה המאושרת ע"י משרד הבריאות ו- FDI האמריקאי. שיזוף בהתזה פותח במיוחד מתוך הצורך להגן על העור מנזקי השמש ובד בבד לקבל את הגוון השזוף שכולנו אוהבים  המוצאם אישית .התמיסות מופקות מחומרים טבעיים (מקנה סוכר ואלוורה) שפועלות ישירות במגע עם העור ויוצרת גוון שזוף. התמיסה צובעת את שכבת העור העליונה (התאים המתים) לכן נחשבת לשיטה הכי בטוחה לשיזוף.  שיזוף בהתזה מתאימה למגוון האוכלוסייה גלאי 15-90 וכן מתאים גם לנשים בהריון ולנשים מניקות . שיטת שיזוף  בהתזה מתאימה מאוד גם לאירועים בגלל התוצאות המדיות שהוא מספק וכן מתאים לכל עונות השנה קיץ וחורף. ישנם נשים שסובלות מורידים ברגליים וכן נשים יש להם נמשים על העור ומראה צבע לא אחיד . בשיזוף בהתזה מעבר לגוון השזוף המוצאם אישית שאנו מעניקים לעור בטיפול, הוא מספק גם מראה אחיד יותר הנקרא "אפקט הגרביון" , פתרון מושלם לכיסוי מסוים לאזורים שהגוון שלהן לא אחיד ו/או רוצות לטשטש איזורים כמו ורידים וכדומה.

התאמת גוון אישית

את צבע השיזוף וטון הגוון אנו מרכיבים אישית לכל לקוחה ,עפ"י סוג וגוון העור. נוסחאות ייחודיות לקבלת תוצאה מדויקת ואחידה ,צבע שזוף, טבעי ועשיר! 

תמיסות הפרמיום שלנו

תמיסות  הפרמיום שלנו , הן האיכותיות ביותר ברמה העולמית של שוק תכשירי השיזוף. אנחנו לא מתפשרים על הכי טוב שקיים!! תמיסות הפרימיום שלנו בטכנולוגיה חדשנית אנטי כתום ,מורכבות אישית, מזינות ופורצות דרך מספקות תערובת חזקה של ויטמינים ונוגדי חמצון להגברת הזוהר הטבעי של העור.

 

 

מה הלקוחות שלנו אומרות

ניצן. י. / whatsapp

ספיר ז. / instagram

נוי .ג. / Whatsapp

נוי .ש. / Whatsapp

סימון .א. / Whatsapp

רוני.מ. / Whatsapp