אודות שיזוף בהתזה אורטל

קביעת תור און ליין!

 שיזוף בהתזה

שיטת שיזוף בהתזה, הינה שיטת השיזוף היחידה המאושרת ע"י משרד הבריאות ו- FDI האמריקאי. שיזוף בהתזה פותח במיוחד מתוך הצורך להגן על העור מנזקי השמש ובד בבד לקבל את הגוון השזוף שכולנו אוהבים .התמיסות מופקות מחומרים טבעיים (מקנה סוכר ואלוורה) שפועלות ישירות במגע עם העור ויוצרת גוון שזוף. התמיסה צובעת את שכבת העור העליונה (התאים המתים) לכן נחשבת לשיטה הכי בטוחה לשיזוף.  שיזוף בהתזה  מתאימה למגוון האוכלוסייה גלאי 15-90 וכן מתאים גם לנשים בהריון. שיטת שיזוף  בהתזה מתאימה מאוד גם לאירועים בגלל התוצאות המידיות שהוא מספק וכן מתאים לכל עונות השנה קיץ וחורף.

התאמת גוון לפי גוון העור

 את טון גוון השיזוף אני מתאימה לכל לקוחה באופן אישי ,עפ"י סוג גוון העור תוך שימת דגש על מראה שזוף וטבעי! התמיסות שלנו הן האיכותיות ביותר ברמה העולמית של שוק תכשירי השיזוף. אנחנו לא מתפשרים על הכי טוב שקיים!! תמיסות הפרימיום שלנו בטכנולוגיה חדשנית הניתנות לשליטה בטון הגוון על כל גווני העור. נוסחה ייחודית לקבלת צבע שזוף טבעי ועשיר. 

הכנה לפני שיזוף בהתזה

לפני טיפול של שיזוף בהתזה יש להתקלח מומלץ להשתדל  להתקלח עד 4 שעות לפני הטיפול  , מומלץ לעשות את הגוף עם ליפה/ ספוג  רחצה . לא להשים דאורדורנט ,לא קרם ולא בושם. להגיע עם בגדים רחבים וכהים .

הורדת שיער הגוף – מומלץ לעשות יום לפני הטיפול לא ביום הטיפול.

לאחר הטיפול

לאחר שיזוף בהתזה – יש להימנע מפעילות ספורטיבית ולהימנע מהשפרצת מים על הגוף. אחרי מקלחת יש להתנגב בטפיחות. אחרי שבוע  ניתן להתקלח עם ליפה. מומלץ למרוח את הגוף עם קרם גוף לאחר כל מקלחת .

תמיסות הפרימיום שלנו:

ברונזרים קוסמטיים נשטפים במהלך שטיפת מים חמים. הצבע ממשיך להתפתח במהלך 24 שעות במקלחת עם מים ללא סבון! שימו לב סבון עוצר את תהליך ההתכהות . ההתפתחות מתחילה 2-4 שעות לאחר המקלחת ללא סבון . התוצאה נשמרת בהתאם להתחלפות העור בין שבוע לעשרה ימים .

קביעת תור אונליין עכשיו

שיזוף בהתזה- אורטל 

לא מתפשרת על הכי טוב!